Mám v tom prsty

Motto: 

You see things; and you say 'Why?' But I dream things that never were; and I say 'Why not?'

George Bernard ShawSoučasně vedu a vymýšlím projekty v Internesto.com, které se věnuje zážitkovému ubytování a sdílení vzdělávání.

Vzala jsem si na starost psaní a péči o komunitu Fitees.cz. Píšu o tom, jak na lepší život díky stravě, pohybu a péče o sebe.

Píšu blog Mindful Monday Morning o mindfulnes meditaci.

Jsem autorkou foodblogu Veselé Borůvky o paleo/bezlepkové kuchyni a životním stylu. Můj nejčtenější recept přesáhl 500 000 kliků!

Věnuji se problematice autoimunitních onemocnění, založila jsem skupinu Autoimunitní nemoci.

Na blogu Behind the scenes píšu o tom, jak se mi daří. 

Dříve:

Spolupráce s nakladatelstvím Jan Melvil Publishing, psaní na stránky knihy Jídlo na prvním místě. Je to kniha, která určila směr trendu paleo stravování v ČR a změnila představu o tom, co znamená zdravá strava.

V roce 2014 jsem v Bistro Friends otevřela první paleo/bezlepkovou kuchyň v ČR. Jsem na ni nesmírně hrdá a jsem vděčná příležitosti, která mě umožnila dělat to co, miluji: vařit, psát, být nezávislá a plnit si své sny. Bistro jsem v roce 2017 uzavřela. 

V zázemí kuchyně Bistra vznikl projekt Food Incubator, který podporuje malé začínající podnikatele v oblasti gastronomie. Nabízí konzultace, poradenství. Jako první v ČR jsme založili koncept sdílené provozovny, kde si můžou začátečníci bez fatálních investicí zajistit legální výrobu potravinářských produktů a vyzkoušet si tak svůj koncept. 

V březnu 2015 jsem měla svoji první velkou přednášku o paleo a whole30 stravování na Konferenci Osobní růst 2015, kterou organizovalo nakladatelství Jan Melvil Publishing a GrowJob InstituteVíce informací na stránkách konference zde.

Osobní: Miluji hudbu, která mě nadchne, lungo s kokosovým mlékem, inspirativní rozhovory.

Jsem šťastná, že se věnuji všemu, co mě naplňuje, a mám kolem sebe úžasné lidi. 
Děkuji Vám za přízeň a podporu. 

Kdybyste mě rádi kontaktovali, můžete mi napsat na bea@beatavorosova.cz

No comments:

Post a Comment